posts/jdeme_do_toho.jpg
12. ledna 2021

Piráti schválili koaliční smlouvu s hnutím STAN, do voleb půjdou společně

Piráti dnes v závěrečném hlasování odsouhlasili koaliční smlouvu s hnutím Starostové a nezávislí. Finálně tak potvrdili, že jdou do nadcházejících sněmovních voleb společně. Podporu návrhu vyjádřilo téměř 79 procent hlasujících (pro bylo 668 z 848 hlasů). Referendum zaznamenalo opět velkou účast, zúčastnilo se téměř 77 procent Pirátek a Pirátů.

posts/logotyp_web.png
9. ledna 2021

Pirátské Celostátní fórum proběhlo poprvé on-line, představil se i JMK

V sobotu se konalo pirátské Celostátní fórum (CF), tedy celorepublikový sjezd strany a jejích příznivců. Akce byla poprvé v historii on-line. Během fóra bylo schváleno založení prvního pirátského politického institutu, představeni lídři pro volby do Sněmovny a jednotlivé krajské zastupitelské kluby, jednalo se i o možné předvolební koalici s hnutím STAN.

posts/pirati-krpole.jpg
9. srpna 2018

Piráti pro Královo Pole chtějí městskou část modernizovat a rozhodovat na základě skutečných potřeb občanů

V koalici s hnutím Starostové a osobnosti pro Moravu kandiduje Česká pirátská strana v podzimních komunálních volbách do zastupitelstva Králova Pole. Lídrem kandidátky je pětatřicetiletý manažer Marek Fišer, který před třemi lety organizoval obnovou Fotbalového stadionu Za Lužánkami. Nejvýše postaveným nominantem Starostů je na druhém místě čtyřiatřicetiletý vysokoškolský učitel a právník Michal Škerle.

posts/logotyp_web.png
8. srpna 2018

Wanna Vote?

<p id="en" style="text-align: right"> <a href="#en"><img src="https://a.pirati.cz/jihomoravsky/img/flags/gb.png" alt="gb"></a> <a href="#sw"><img src="https://a.pirati.cz/jihomoravsky/img/flags/sw.png" alt="en"></a> </p>

posts/kstogl.jpg
21. června 2018

Pirátským kandidátem do senátu ve volebním obvodě č. 56 - Břeclav se stal Karel Štogl

Piráti z Jihomoravského kraje v tajném hlasování rozhodli, že podpoří kandidaturu Karla Štogla do senátu v nadcházejících podzimních volbách. S panem Štoglem došlo ke shodě ve všech 20 programových prioritách, které si vytýčil poslanecký klub Pirátů pro aktuální volební období.

posts/top-5-jmk.jpg
1. září 2017

Kde a kdy se můžete setkat s Pirátskou posádkou na plavbě do Poslanecké sněmovny?

Pirátská kampaň vždy stála na pomoci dobrovolníků a nikdy tomu nebude jinak. Nehodláme oblepit Česko plakáty, raději za vámi osobně vyjedeme, abyste se nás tváří v tvář mohli zeptat na to, co vás o Pirátech zajímá a podělit se s námi o vaši vizi Česka.