Kde a kdy se můžete setkat s Pirátskou posádkou na plavbě do Poslanecké sněmovny?

1. září 2017
Kde a kdy se můžete setkat s Pirátskou posádkou na plavbě do Poslanecké sněmovny?

Pirátská kampaň vždy stála na pomoci dobrovolníků a nikdy tomu nebude jinak. Nehodláme oblepit Česko plakáty, raději za vámi osobně vyjedeme, abyste se nás tváří v tvář mohli zeptat na to, co vás o Pirátech zajímá a podělit se s námi o vaši vizi Česka.

Kde a kdy se můžete setkat s Pirátskou posádkou na plavbě do Poslanecké sněmovny?

  • V pondělí 9. října vyrážíme do Blanska! A rovnou s Pirátským autobusem.
  • V úterý 10. října můžete dopoledne sledovat přímý přenos z předvolební debaty lídrů z Jihomoravského kraje, ve které nebude chybět ani Radek Holomčík.
  • Zároveň budeme v úterý i ve středu pirátit v Brně, takže se můžete zastavit pro Pirátské Listy, optat se na dotazy a popovídat si s kandidáty.
  • Ve čtvrtek 12. října vyrazíme do Rosic, v pátek 13. 10. do Znojma.
  • V sobotu 14. října nás potkáte v Brně na Jakubáku.
  • A celý týden před volbami bude silnice a ulice Jihomoravského kraje brouzdat legendární vězeňský autobus.

Další akce budeme postupně doplňovat, sledujte náš Facebook{:target="_blank"} nebo Twitter{:target="_blank"}. O novinkách z kampaně také informuje Radek Holomčík{:target="_blank"}, lídr pirátské kandidátky na jižní Moravě.

Zaujal vás náš program? Jsou vám blízké naše myšlenky? Chcete, aby měl Jihomoravský kraj pirátské zastoupení v Poslanecké sněmovně? Přispějte nám prosím na kampaň přes jednoduchý dárovací formulář{:target="_blank"}. Do poznámky prosím napište ‚Dar pro JMK‘. Vše vám zabere maximálně 5 minut a nám to velmi pomůže na plavbě do Sněmovny! Děkujeme.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

V pondělí 23. října 2023 obdrželi všichni členové komisí informaci, že rada MČ Starý Lískovec všechny své poradní orgány ruší. Jen dva opoziční členové dostali poté informaci, že se znovu stávají členy nově jmenovaných komisí. Z původních osmi zástupců opozice v komisích zůstali pouze dva. Proč k tomuto kroku rada přistoupila, se členové nedozvěděli ani z e-mailu tajemnice, kterým oznamovala zrušení komisí, ani z vyžádané důvodové zprávy.