Piráti ve Znojmě oslavili 10 let

Piráti ve Znojmě oslavili 10 let

Pirátské místní sdružení vzniklo ve Znojmě v roce 2013 a druhou dekádu zahájilo společně se všemi Piráty z celého Jihomoravského kraje. Na otevření zcela nového pirátského přístavu na ulici Rudoleckého 928/15 nechyběl ani Jan Lipavský - ministr zahraničí ČR .

Pirátské centrum ZNoPiCe neslouží jen pirátům, ale všem obyvatelům Znojma jako místo pro setkání, řešení problémů a pořádání různých kulturních akcí. To se potvrdilo již při otevření minulý čtvrtek, kdy jsme uspořádali první debatu ministra zahraničí s místními občany. Pirátské centrum má i svůj dětský koutek pro menší děti, takže maminky se nemusí bát centrum během pořádaných akcí navštívit.

Potkáme se s vámi příště? Rádi vás uvidíme!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

V pondělí 23. října 2023 obdrželi všichni členové komisí informaci, že rada MČ Starý Lískovec všechny své poradní orgány ruší. Jen dva opoziční členové dostali poté informaci, že se znovu stávají členy nově jmenovaných komisí. Z původních osmi zástupců opozice v komisích zůstali pouze dva. Proč k tomuto kroku rada přistoupila, se členové nedozvěděli ani z e-mailu tajemnice, kterým oznamovala zrušení komisí, ani z vyžádané důvodové zprávy.