Narodil jsem se 19. ledna 1977 (v Liptovském Mikuláši, v Československu tehdy..). Více než 30 let ale bydlím v Brně a s manželkou zde vychovávám 2 dcery.

Vystudoval jsem ekonomiku zahraničního obchodu. Poté jsem pracoval na různých obchodních pozicích. V roce 2005 jsem se stal ředitelem společnosti zaměřené na zakázkovou výrobu specializované venkovní reklamy.

V roce 2012 jsem se stal členem České pirátské strany. Téhož roku jsem byl zvolen do předsednictva Jihomoravského krajského sdružení. Několik let jsem byl členem Republikového výboru jako krajský zástupce, ale i jako zástupce Celostátního fóra. Nyní jsem předsedou jihomoravských Pirátů.

V letech 2014-2018 jsem zastupoval Piráty jako předseda dozorčí rady společnosti STAREZ-SPORT a.s., ke konci tohoto období jsem se stal členem Majetkové komise RMB. V roce 2018 jsem přivedl jako lídr Piráty do zastupitelstva MČ Brno-střed, stal se zastupitelem města Brna a byl zvolen radním města Brna pro oblast majetku.

Do aktivní politiky jsem vstoupil, protože je to lepší, než jenom nadávat. Považuji za zásadní, aby se s veřejnými prostředky nakládalo transparentně a hospodárně ve prospěch občanů.

Jsem členem Mensa ČR.

Nejoblíbenější místo v Brně/JMK

  • Brno-střed je moje nejoblíbenější místo na světě, nejen v Brně/JMK. Jsou týdny, kdy nepřekročím hranice své městské části a je mi tu vážně dobře.

Vize

  • Maximální transparence veřejných informací a procesů, ochrana soukromí občana.

Priority

  • Jednoznačně rodina a work-life balance.