Narodil jsem se 12. dubna 1998 v Brně. Vyrůstal jsem v Holasicích a Moutnicích.

Po absolvování víceletého gymnázia v Kloboukách u Brna jsem začal studovat Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. V Brně jsem se také v létě 2017 zapojil do činnosti Pirátské strany, jejímž příznivcem jsem od roku 2015.

Od roku 2017 jsem spolupracoval na všech kampaních Pirátů v Jihomoravském kraji. Piráti si mě zvolili místopředsedou jihomoravského krajského sdružení a také předsedou rozhodčí komise strany.

V od listopadu 2017 do září 2020 jsem pracoval jako asistent pirátského poslance Radka Holomčíka.

V krajských volbách v roce 2020 jsem byl z pozice pětky pirátské kandidátní listiny zvolen zastupitelem Jihomoravského kraje a následně pak předsedou Výboru pro meziregionální vztahy.

Ve volném čase se zajímám o hudbu (hlavně rock a metal), videohry, larp, filmy a karetní triky. Rád čtu knihy a komiksy, vzdělávám se v právu a cestuji. Mám rád zelené čaje a skotskou.

  • Nejoblíbenější místo v Jihomoravském kraji: Rajhradský klášter, brněnské výstaviště a Jakubské náměstí
  • Vize: Chci, aby Jihomoravský kraj spolupracoval s regiony demokratických zemí, se kterými si může být ve společných tématech vzájemně prospěšný.
  • Priority: Tvorba koncepce vnějších vztahů Jihomoravského kraje, talent attraction management, smysluplné přeshraniční projekty