Mgr. Pavel Nevrkla

pavel.nevrkla@pirati.cz

Jsem PRO

  • Průhledné financování a rozhodování veřejných korporací
  • Svobodu, individualismus a celkově možnost se realizovat bez zbytečných omezení

Jsem PROTI

  • Klientelismu a nepotismu
  • „Velkému bratrovi“
  • Zneužívání dominantního postavení ve všech sférách

Proč kandiduji

Štve mě míra klientelismu na komunální úrovni a chci pomoci to změnit. Úřad nesmí být o známostech. Dále chci celkově jednodušší a přívětivější úřad, který bude méně formalistický a byrokratický. Město by mělo regulovat spíše méně a jen to nejnutnější.

Bio

Pavel Nevrkla (*1985 ve Znojmě) je 4. místopředsedou KS Jihomoravského kraje v Pirátské straně. Pavel žije ve Znojmě, pochází z obce Božice. V letech 1997-2005 vystudoval 8. leté Gymnázium a SPgŠ ve Znojmě a v letech 2005 - 2010 Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, obor Právo a právní věda, kde v roce 2010 získal titul magistra. Během studií se specializoval na právo místních samospráv.

Od roku 2010 pracuje ve Znojmě v advokacii, v letech 2010 - 2013 jako advokátní koncipient, od 1. 11. 2013 jako samostatný advokát. Věnuje se právu místních samospráv, občanskému, rodinnému, správnímu a trestnímu právu.

Angažuje se ve sportu, kdy je sekretářem fotbalového oddílu T.J. Sokol Božice a členem Disciplinární komise Okresního fotbalového svazu Znojmo. Aktivně sportuje.

Je dlouholetým LARPařem a spoluzakladatelem LARP skupiny BaaToR. S touto skupinou spolupořádá LARP festival Helmáč (v lesích u Rozkoše, okr. Znojmo).

Zajímá se historii, čte a sleduje fantasy, sci-fi, komiksy, mangu i anime.

Rád hraje deskové hry, sálový fotbal, lasergame a účastní se pubquizů.

Navrhni úpravu