Narodil jsem se 10. října 1978 v Moravské Třebové. Jsem Jihomoravák, toho času z Brna.

Po základní škole v Hodoníně jsem navázal víceletým gymnáziem v Břeclavi. Promoval jsem z teoretické informatiky na FI MU v Brně. Po studiích jsem pracoval v oboru na pozicích SW testera, technického trenéra v Red Hatu a poté senior SW inženýra v Gooddata. Zde jsem se stal engineering manažerem a v této práci pokračuji i u svého současného zaměstnavatele Solarwinds. Mé technické profesní priority jsou bezpečnost, Linux a SaaS aplikace.

Do Pirátské strany jsem vstoupil v roce 2016. Od roku 2019 jsem členem republikového výboru a místopředsedou místního sdružení Brno.

V místních volbách v roce 2018 jsem byl zvolen zastupitelem na městské části Brno-střed. Jako opozičnímu zastupiteli se mi ve spolupráci s Monikou Lukášovou Spilkovou povedlo prosadit přístupnost všech materiálů do komisí pro všechny zastupitele. Zároveň s tím jsem předsedou představenstva firmy Technické sítě Brno, a.s. Zde se věnuji mimo jiné kyberbezpečnosti a chytrému budování infrastruktury. V rámci svého působení v TSB jsem v roce 2019 inicioval vznik standardu pro vedení optických sítí, jež po dvou letech vývoje a diskuzí vstoupil v Brně v platnost.

Mými hlavními tématy v politice jsou IT, kyberbezpečnost a Smart cities, především pak infrastruktura pro SC.

V osobním životě je mou největší vášní cestování. Miluji jihovýchodní asii, kde jsem i nějakou dobu pracoval. Jako bikepacker jsem objel Taiwan. Jsem celoživotním knihomolem. Nějakou dobu jsem hrával šachy a dlouhodobě jsem vášnivým hráčem Magic: the Gathering. Učím se hrát na saxofon.