Piráti v Brně zvolili lídra pro komunální volby 2018

16. března 2018
Piráti v Brně zvolili lídra pro komunální volby 2018

Primární volby na lídra kandidátní listiny pro komunální volby do zastupitelstva města Brna 2018 vyhrál Bc. Tomáš Kolačný. Gratulace!

Místní sdružení Brno si odhlasovalo, že pro komunální volby do zastupitelstva města Brna 2018 podá samostatnou kandidátní listinu. Proto 6. 3. 2018 začaly primární volby pro komunální volby do zastupitelstva města Brna, a to představením všech kandidátů na fóru Pirátské strany. Kandidátní listina byla, jako vždy, otevřená všem zájemcům o kandidaturu, a to bez ohledu na členství v Pirátské straně.

Dnešního dne v 17:05 bylo ukončeno online hlasování členské základny o pozici č. 1 na kandidátce. Vítězem primárek a lídrem Pirátů pro Brno se stal Bc. Tomáš Koláčný.

Tomáš je v současné době: - uvolněný člen Rady města Brna pro oblast otevřenosti města a participaci obyvatel - předseda klubu zastupitelů za Žít Brno a Pirátů - předseda místního sdružení Brno - člen republikového výboru Pirátské strany.

Primární volby na čelní pozice kandidátní listiny (2.–8. místo) proběhnou v následujícím týdnu. O výsledku budete opět informováni.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

V pondělí 23. října 2023 obdrželi všichni členové komisí informaci, že rada MČ Starý Lískovec všechny své poradní orgány ruší. Jen dva opoziční členové dostali poté informaci, že se znovu stávají členy nově jmenovaných komisí. Z původních osmi zástupců opozice v komisích zůstali pouze dva. Proč k tomuto kroku rada přistoupila, se členové nedozvěděli ani z e-mailu tajemnice, kterým oznamovala zrušení komisí, ani z vyžádané důvodové zprávy.