Otevřené výběrové řízení - PR koordinátor/ka jihomoravské kampaně do sněmovny

Otevřené výběrové řízení - PR koordinátor/ka jihomoravské kampaně do sněmovny

Koaliční volební výbor Pirátů a STAN v Jihomoravském kraji vyhlašuje výběrové řízení na pozici PR koordinátor/ka volební kampaně pro volby do Poslanecké Sněmovny 2021 ve dnech 8. a 9. října 2021. Poptáváme především zodpovědnou a akční osobu, která umí pracovat pod tlakem a dobře zvládá krizové situace.

Požadujeme: - Prokazatelné (a prokázané) zkušenosti s PR; zkušenosti s politickou kampaní, prací v mediálním prostředí a doložené reference výhodou - Možnost věnovat kampani 20 hodin týdně od 1. června do 9. října (nedojde-li k rozpuštění Poslanecké sněmovny a předčasným volbám) - Spolehlivost, čestnost, velké nasazení, týmový duch, zájem o koalici Piráti a STAN a loajalita - Velmi dobré komunikační schopnosti a zkušenosti s prací s lidmi, dobré zvládání stresu - Věcnost, schopnost prioritizace a odpovědnost za výsledky - Ochota naučit se pracovat s digitálními systémy strany

Nabízíme: - Smysluplná činnost a podíl na volebním tažení koalice Piráti a STAN do PSP - Spolupráci na IČO - Odměna 25.000 Kč za měsíc - Cennou referenci v životopise – zkušenost s volební kampaní

Požadované činnosti: - Příprava mediálních výstupů krajských kandidátů - Podpora propagace aktivit kampaně - Koordinace případné krizové komunikace - Komunikace s médii - Pravidelná komunikace s týmy (vč. krajských) zodpovědnými za řízení a realizaci kampaně - Spolupráce s kandidáty na přípravě na mediální vystoupení - Koordinace výstupů s online týmem a centrálním PR týmem - Zpracovávání průběžného monitoringu (k dispozici profi nástroj)

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu obsahujícího vizi působení na dané pozici do 14. 5. 2021 na e-mailovou adresu nikola.vlckova@piratiastarostove.cz. Životopis a motivační dopis vítěze výběrového řízení mohou být zveřejněny i bez předchozího souhlasu.

Termín zahájení spolupráce (nástupu): 1. června 2021

První kolo probíhá vyhodnocením životopisu, motivace a dosavadní zkušenosti. Druhé kolo je realizované formou pohovoru (pravděpodobně online). Hodnocení provádí hodnotící komise složená ze zástupců volebního výboru. Hodnotící komisi sestavují krajští předsedové obou stran ve vzájemné shodě.

Hodnotící kritéria: - Kompetence/zkušenosti vůči požadavkům pozice 70 % - Motivace 20 % - Celkový dojem 10 %

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

V pondělí 23. října 2023 obdrželi všichni členové komisí informaci, že rada MČ Starý Lískovec všechny své poradní orgány ruší. Jen dva opoziční členové dostali poté informaci, že se znovu stávají členy nově jmenovaných komisí. Z původních osmi zástupců opozice v komisích zůstali pouze dva. Proč k tomuto kroku rada přistoupila, se členové nedozvěděli ani z e-mailu tajemnice, kterým oznamovala zrušení komisí, ani z vyžádané důvodové zprávy.