Otevřené výběrové řízení - fotograf/ka sněmovní kampaně 2021

Otevřené výběrové řízení - fotograf/ka sněmovní kampaně 2021

Koaliční volební výbor Piráti a STAN Jihomoravský kraj vyhlašuje otevřené výběrové řízení na zajištění fotografických služeb v rámci kampaně pro volby do Poslanecké Sněmovny.

Požadujeme zajištění následujících výstupů: - Unifikovaná profilová fotografie (pravděpodobně ateliér, bude upřesněno dle ideového konceptu kampaně na konci března), pro všechny kandidáty (34 ks) - pozor - dodávka vč. případného zajištění ateliéru - 1 sada reprezentativních fotografií pro kandidáty č. 4–7 (tedy celkem 4 sady) dle zadání kampaně a preference konkrétního kandidáta – dle dohody indoor/outdoor - 3–4 sady reprezentativních fotografií pro kandidáty č. 1–3 (tedy 9–12 sad) dle zadání kampaně a preference konkrétního kandidáta – dle dohody indoor/outdoor - Reportážní fotografie ze zahájení kampaně – sada „momentek“ s větším množstvím kandidátů, ilustrativní fotografie pro ad hoc použití v kampani

Termíny: - Vyhotovení profilových fotografií (výstup č. 1) do 24. dubna, zadavatel poskytne koordinaci focených kandidátů. - Vyhotovení sad reprezentativních fotografií (výstupy č. 2 a 3) do poloviny června, hlavní vlna focení duben–květen. - Nafocení spuštění kampaně (výstup č. 4) cca polovina května (bude upřesněno)

Maximální cena: 80 tis. Kč vč. DPH

Zakázka může být zadána pouze jako celek.

Hodnoticí kritéria:

60 % portfolio + reference

20 % cena

20 % ateliér (zda je součástí nabídnuté ceny + lokalita)

Prosíme o zaslání přihlášky do výběrového řízení společně s portfoliem na e-mailové adresy petr.springinsfeld@pirati.cz a jakub.krainer@stan.cz, a to do 24. března 2021 vč.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

Vedení Starého Lískovce odstranilo bezdůvodně opozici z komisí

V pondělí 23. října 2023 obdrželi všichni členové komisí informaci, že rada MČ Starý Lískovec všechny své poradní orgány ruší. Jen dva opoziční členové dostali poté informaci, že se znovu stávají členy nově jmenovaných komisí. Z původních osmi zástupců opozice v komisích zůstali pouze dva. Proč k tomuto kroku rada přistoupila, se členové nedozvěděli ani z e-mailu tajemnice, kterým oznamovala zrušení komisí, ani z vyžádané důvodové zprávy.