Kandidátka Pirátské strany pro volby do Zastupitelstva města Brna

#1 Tomáš Koláčný

Radní města Brna a předseda brněnského sdružení

773 661 244
tomas.kolacny@pirati.cz

#2 Markéta Gregorová

PR a marketingová specialistka a vedoucí zahraničního odboru Pirátské strany

728 700 937
marketa.gregorova@pirati.cz

#3 Róbert Čuma

Předseda krajského sdružení Jihomoravského kraje a předseda dozorčí rady společnosti STAREZ-SPORT a.s.

robert.cuma@pirati.cz

#4 Ondřej Kotas

Softwarový tester, automatizační specialista a člen předsednictva brněnského sdružení

+420 608 828 650
ondrej.kotas@pirati.cz

#5 Marek Fišer

Manažer, polyglot a zahrádkář

776 146 622
marek.fiser@centrum.cz

#6 Lukáš Mamula

Java developer se zájmem o robotiku a umělou inteligenci, milovník přírody

723 369 280
lukas.mamula@pirati.cz

#7 Marcel Kolaja

Odborník na svobodný software a svobodnou kulturu

marcel.kolaja@pirati.cz

#8 Monika Lukášová Spilková

Provozovatelka vinárny a freelancer v oblasti fotografie a grafiky

monika.spilkova@pirati.cz

#9 Jaroslav Kameň

Webový a herní vývojář, 2. místopředseda MS Brno

+420 608 552 333
jaroslav.kamen@pirati.cz

#10 Miroslav Bárta

Vedoucí mediálního odboru Jihomoravského kraje Pirátů, realitní specialista a majitel obchodní společnosti

730 896 278
miroslav.barta@pirati.cz

#11 Alena Pavlasová

Administrativní pracovnice

alena.pavlasova@pirati.cz

#12 Pavel Moravec

Specialista technické podpory open-source softwaru

pavel.moravec@pirati.cz

#13 Jiří Pertl

Projektový manažer v IT firmě

jiri.pertl@pirati.cz

#14 Patrik Doležal

Nezávislý kandidát, aktivní občan a právník

patrick.dolezal@gmail.com

#15 Marek Lahoda

Geograf, klimatolog, datový analytik a propagátor udržitelné dopravy

+420 732 732 490
mara.lahoda@gmail.com

#16 Jakub Sobocik

Právník a člen Pirátské strany

jakub.sobocik@pirati.cz

#17 Adam Zemek

Programátor a provozovatel dopravních webů

eda@bmhd.cz

#18 Pavel Havlík

operátor

#19 Kateřina Mléčková

personalistka

#20 Jan Němeček

IT konzultant

#21 Anna Pivodová

OSVČ

#22 Lucie Vadkerti

marketingová specialistka

#23 Silvie Mrkvanová

obchodník

#24 Zbyšek Martoch

odborný rada ÚOHS

#25 Karel Machalíček

technik

#26 Renata Bellini

optometrista

#27 Ladislav Nešněra

informatik

#28 Jan Adam

manažer výzkumu a vývoje

#29 Michal Marciniszyn

IT manager

#30 Jolana Kameňová

specialistka péče o zákazníky

#31 Pavel Kubík

řidič, záchranář

#32 Barbora Zárubová

učitelka MŠ

#33 Jan Wagner

elektromechanik

#34 Vlastimil Petráš

právník

#35 Tomáš Pártl

živnostník

#36 Tomáš Korčák

programátor

#37 Pavlína Moravcová Vařeková

programátor

#38 Lenka Brodzáková

projektová manažerka

#39 Tomáš Vymazal

poslanec PSP ČR

#40 Jiří Nedoma

zedník

#41 Monika Svobodová

asistentka

#42 Jindřiška Afra Kalousová

družstevnice

#43 Phillip Bohm

manažer

#44 Zdeněk Surý

OSVČ

#45 Ondřej Chalupský

IT specialista

#46 Tomáš Mauder

vědecký pracovník

#47 Pavel Štastný

přijímací technik

#48 Lukáš Chalupský

technik

#49 Martina Spilková

ekonom

#50 Hana Mauderová

tester IT

#51 Matěj Gryc

degustátor

#52 Jan Brodzák

developer

#53 Jiří Ulip

manažer

#54 Michal Urbánek

elektrotechnik

#55 Tomáš Gajdoš

výrobce ekodrogerie

Navrhni úpravu