Hledáme stážisty

Hledáme stážisty

Chceš se podílet na činnosti České pirátské strany a přispět tak ke změně na české politické scéně? Na dobu 3-12 měsíců od začátku června nabízíme zajímavé stáže pro studenty.

Co tě čeká?

Správa sociálních médií

Fotografování akcí

Nárazová pomoc při organizaci akcí

Jednoduchá administrativní činnost

Koho hledáme?

Studenty SŠ a VŠ se zájmem o politiku a současné dění

Věk 16+

Pozitivní přístup

Samostatnost ale i týmový duch

Co nabízíme?

Bohatou zkušenost z českého politického prostředí

Praxi při studiu

Doporučení pro budoucí zaměstnavatele při úspěšném absolvování stáže

Flexibilní pracovní dobu dle tvých časových možností

Jedná se o neplacenou stáž. Smlouva bude uzavřena se školou.

Zájemci posílejte do neděle 21. května svůj životopis a pár vět o sobě na piratijmk@gmail.com. Do předmětu uveďte: Stáž. Nezapomeňte také uvést, z jaké jste školy a jaké činnosti byste se během stáže věnovali nejraději. Všechny zájemce budeme kontaktovat.

Hodně štěstí!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Unikátní hackathon pomůže seniorům. Jihomoravský kraj netradičním způsobem podpořil inovace v oblasti asistivních technologií

Unikátní hackathon pomůže seniorům. Jihomoravský kraj netradičním způsobem podpořil inovace v oblasti asistivních technologií

Pomůcky a moderní technologie, které umožní seniorům zůstat co nejdéle v přirozeném prostředí a zajistí jejich bezpečí, ale také pomoc pro blízké pečující. Přesně to jsou asistivní technologie. Jihomoravský kraj spolu s Jihomoravskou agenturou pro veřejné inovace (JINAG) pořádá na konci května hackathon „Všude dobře, doma nejlíp“, který odstartuje revoluci v oblasti asistivních technologií na jižní Moravě.